Исаева Мальвина Сергеевна

Реклама

Викладач української мови й літератури з 27-річним стажем роботи. Магістр, кандидат науки. Готую дітей до ЗНО, ДПА, займаюсь репетиторством учнів 5-11-х класів. Стаж репетиторської роботи - 20 років. Власна методика підготовки, індивідуальна робота з кожним учнем. Практикую також навчання онлайн, якщо дитина живе в іншому місті чи за кордоном. Недорого. Учні, з якими працювала протягом цих років, показували лише високі результати  ЗНО та ДПА: 175-197 балів. Діти, яких я підготувала, навч...

Показать больше
Діана
5 месяцев назад
10/ 10
Хотіла б порадити вам свого вчителя з української мови/літератури- Мальвіну Сергіївну, та висловити свою вдячність! На початку січня я записалася на додаткові заняття до Мальвіни Сергіївни і навіть подумати не могла, що за півроку я буду впевнена в своїх силах на ЗНО! Саме з цим вчителем з’являться бажання вчитись і досягати високих результатів вже після першого уроку! Дякую за підтримку, віру в себе та за всі ті знання, які я отримала за цей час!
Зоряна
5 месяцев назад
10/ 10
Минулого року я брала уроки репетиторства у Мальвіни Сергіївни, бо (хоч і мала 11 балів з мови у школі), але розуміла, що на високі бали без допомоги не складу ЗНО. На жаль, школа не дає нам той рівень, який потрібно для високих балів. Я склала ЗНО на 195 балів і яке було моє здивування, коли тільки зараз (рік по тому) я взнала, що Мальвіна Сергіївна входить в трійку кращих репетиторів України! Вона мені нічого про це не говорила і нікому не казала. Настільки скромна людина. Тепер, згадуючи наші заняття, я дійсно розумію, що вона одна з найкращих. В неї настільки побудовані вміло заняття, що неможливо не зрозуміти матеріал (якщо, звичайно, ти не ледар). Дякую вам, Мальвіно Сергіївно, за вашу працю, за вашу відданість і любов до нас, шалапутів)
Діана
6 месяцев назад
10/ 10
Поки карантин, вирішила залишити відгук) Я навчаюсь за кордоном (Польща) і останні класи теж закінчувала там. Але паралельно дистанційно вчилася в Україні і мені потрібно було скласти гарно ЗНО. Завдяки долі потрапила до Мальвіни Сергіївни і навчалася з нею онлайн. Дуже переживала, як я буду вчитися на відстані. Але Мальвіна Сергіївна виявилася таким прекрасним педагогом, що я навіть не відчула цієї відстані. Так ніби була з нею поруч. Не знаю, як це їй вдається, проте вона вміє створити атмосферу довіри і навчити всьому, чого треба. Я, яка не мала носія мови, склала ЗНО на 191 бал. Тому не лякайтесь і не бійтесь займатися онлайн, тим паче з таким вчителем як Мальвіна Сергіївна. Дуже рекомендую її усім. Бо лише завдяки їй я мала такий високий результат. Великий Вам уклін, Мальвіно Сергіївно, і багато вдячних та розумних дітей. Бо я була не одною з них) Мої високі бали - це лише Ваша заслуга)))
Евангелия
8 месяцев назад
10/ 10
Мальвіна Сергіївна найкращий репетитор, вона знаходить універсальний підхід до кожного свого учня й може підготувати навіть з нуля. Я довго вчилася на іноземній мові в іншій країні, тому я зовсім не володіла українською мовою. Коли мені було потрібно складати іспити ЗНО, я шукала репетитора і мені порадили Мальвіну Сергіївну. Майже за півроку я розібралася з українською граматикою, вивчила усіх авторів і їх літературу та навчилася добре писати власні твори. Мальвіна Сергіївна дає лише необхідний матеріал для ЗНО й завжди стежить за усіма новинами в програмі певного року. Вчитися з нею було дуже цікаво, а що найголовніше ефективно! Я дуже задоволена результатом, тому усім рекомендую звертатися до неї!!
Данііл
9 месяцев назад
10/ 10
Мальвіна Сергївна - висококваліфікований та досвідчений викладача, що може знайти підхід до кожної дитини. За досить короткий проміжок часу мої знання в сфері української мови та літератури значно покращилися. Головною метою моїх занять була підготовка до ЗНО, за яке я отримав 195 балів, що дуже мені допомогло під час вступу до університету. Також слід зазначити, що Мальвіна Сергівна відкрила мені очі не лише в світ мови та літератури, а й на велику кількість життєвих питань та проблем. Я дуже вдячний цьому викладачу й без сумнівів можу її порадити іншим учням.
Ілля
9 месяцев назад
10/ 10
Дуже хороший, чудовий репетитор. Мальвіна Сергіївна - хороша людина, яка вміє знаходити підхід до кожної дитини окремо. Доступно викладає навчальний матеріал - позначається величезний досвід роботи з різними дітьми. Займався 2 роки декілька разів на тиждень, завдяки цьому мої знання з мови та літератури значно покращилися. Я навчився дуже добре писати твори, що до цього часу давалось мені дуже не просто.
Реклама
Реклама
🗺 Где можно найти Репетитора?
Адрес Репетитора: Киев, Шевченковский район, Площадь Независимости
📞 Как связаться?
Телефоны для связи с Репетитором: +380 67 597 5498
⭐️ Какой рейтинг Репетитора?
Средняя оценка Репетитора на сайте Uplearn: 10/10
📋 Где почитать отзывы о Репетиторе?
32 отзыва о Репетиторе вы можете посмотреть на сайте Uplearn - Читать
Реклама
Киев, Шевченковский район, Площадь Независимости
10(42)
Дикая Снежана Александровна
Киев, Соломенский район, Вокзальная
10(32)
Козицкая Татьяна Владимировна
Киев, Шевченковский район, Площадь Независимости
9.8(30)
Печёрина Анна
Киев, Шевченковский район, Площадь Независимости
9.8(15)
Куприянова Елена
Киев, Шевченковский район, Площадь Независимости
10(14)
Бойченко Яна
Киев, Шевченковский район, Площадь Независимости
10(9)
Иванова Анна Сергеевна
Вы владелец?
Реклама
Реклама
Преимущества Uplearn
Большой выбор
На Uplearn в разделе Репетиторы уже 3 680 репетиторов и 2 660 программ
Отзывы
Каждый отзыв имеет оценку для: Мат-тех базы, Преподавателя, Методики обучения, Результата обучения и Цены-качества. Все наши отзывы проверяются специалистом перед публикацией.
Поиск рядом с вами
Укажите ваш адрес, или нажмите на кнопку для автоопределения, и мы покажем вам ближайшие к вам учебные заведения и программы обучения.
ВУЗы
Колледжи
Курсы
Репетиторы
Школы
Детские сады