Беспалов Владислав Олегович

Киев
10 (25 отзывов)
Реклама

Предложения с одними лишь согласными - strč prst skrz krk, забавные слова-омонимы čerstvé potraviny(свежие продукты), žínka (мочалка) - такой он чешский язык!
Чехия одна из немногих европейских стран, где иностранцы могут получить высшее образование (включая обучение в аспирантуре) совершенно бесплатно! 
Единственное условие – преподавание проходит на чешском языке. К тому же в этой близкой для украинцев стране многие находят работу, в том числе высококвалифицированные специалисты (программисты...

Показать больше
Rostyslav
11 месяцев назад
10/ 10
З Владом займались трошки більше двох місяців, заняття дуже цікаві.Бувало не вистачало часу зробити д/з ,то Влад це не упускав,а допомагав зробити завдання.Все пояснював.Дуже терплячий викладач.Зараз в Чехії.Чую себе вільно,з мінімальним мовним бар'єром.Вдячний пану Владу.Рекомендую!
Тарас і Мирослава
1 год назад
10/ 10
Вчили чеську з Владом перед мовними курдами в Празі.Отримали знання чеської на рівні B1.Дуже задоволені Владом.Заняття були цікавими,наповненими та змістовними.Охоче рекомендуємо влада як відповідального та компетентного викладача:)
Александр
1 год назад
10/ 10
Благодаря занятиям с Владиславом смог за короткий срок поднять уровень в общем, а главное разговорного чешского языка и без проблем пройти собеседование именно на чешском языке.
Владислав
1 год назад
10/ 10
Займався чеською з Владиславом, аби тренувати говоріння і вивчити чеську ще ліпше, бо вчив її сам. Сподобалося що уроки змістовні, інформативні. Кожне заняття було цікаве, Владислав розповідав також про особливості чеської культури. Приємно, що можна було домовитися за заняття у зручний час. Навіть якщо ви знаєте чеську на базовому рівні, рекомендую звернутися до Владислава Олеговича, бо він враховує також, як ви знаєте чеську, коли проводить заняття.
Витя
1 год назад
10/ 10
Благодаря Владиславу получил знание чешского языка на уровне В1. Прекрасный репетитор, который всё доходчиво объясняет.
Дмитро
1 год назад
10/ 10
Займався з Владом чеською з нуля близько року. Його, як хорошого репетитора, мені порадили знайомі, що вже успішно працюють в Чехії. Заняття велися за визначеною програмою, окрім того він надавав багато додактових матеріалів для самоопрацювання в електронному варіанті. Владислав, кожне заняття, починаючи з першого, вів чеською, доступно подавав інформацію, ретельно перевіряв домашнє завдання. Також підбирав матеріали безпосередньо по моїй професії. Він зарекомендував себе як вимогливий і відповідальний. Щиро вдячний йому за роботу. Впевнений, він кращий репетитор у своїй сфері, однозначно, рекомендую!!!
Реклама
Реклама
🗺 Где можно найти Репетитора?
Адрес Репетитора: Малохатка
📞 Как связаться?
Телефоны для связи с Репетитором: +380 98 725 0469
⭐️ Какой рейтинг Репетитора?
Средняя оценка Репетитора на сайте Uplearn: 10/10
📋 Где почитать отзывы о Репетиторе?
25 отзывов о Репетиторе вы можете посмотреть на сайте Uplearn - Читать
Реклама
Вы владелец?
Реклама
Реклама
Преимущества Uplearn
Большой выбор
На Uplearn в разделе Репетиторы уже 3 680 репетиторов и 2 660 программ
Отзывы
Каждый отзыв имеет оценку для: Мат-тех базы, Преподавателя, Методики обучения, Результата обучения и Цены-качества. Все наши отзывы проверяются специалистом перед публикацией.
Поиск рядом с вами
Укажите ваш адрес, или нажмите на кнопку для автоопределения, и мы покажем вам ближайшие к вам учебные заведения и программы обучения.
ВУЗы
Колледжи
Курсы
Репетиторы
Школы
Детские сады