Специализированная школа «Политехник-Эколенд»

Львов Шевченковский район
9.7 (58 отзывов)
Реклама
Андрій
9 месяцев назад
10/ 10
Школа нового формату.Вчителі завжди усміхнені та відкриті до співпраці, уроки проводяться у цікавих формах.Вчителі найкращі)
Тетяна _
9 месяцев назад
10/ 10
Відвідуємо Еколенд на вул.Плугова!Задоволені на всі 100%Дитина з задоволенням,кожного ранку іде до школи.А це для мене ,як мами,найважливіший фактор.Красива,чиста школа,з дуже хорошим харчуванням,та з висококваліфікованим колективом ,на чолі з прекрасним керівником Галиною Степанівною.За короткий термін навчання тут,ми бачимо дуже хороші результати.Гурткова діяльність теж дуже різноманітна,кожний знайде для себе щось цікаве.Дякуємо нашій вчительці,Попович Ользі Марянівні за щоденну працю,індивідуальний підхід до кожного та за хороші знання.Також,спасибі нашому тьютору Марії Богданівні.Дякуємо школі,за те що наші дітки зростають у справжній шкільній сім’ї!
Маріанна Гурська
9 месяцев назад
10/ 10
Дуже любимо ліцей «Еколенд» за уважність до учнів, за кухню, чистоту, насправді список переваг може бути довгим. Але скажу, що переваг у приватній школі значно більше ніж ми очікували. Усі гуртки на місці, можна обрати напрям навчання з першого класу, зважаючи на захоплення та схильність дитини до предметів. Для сина спільно з ним обрали напрям «IT і математика» для двох доньок «лінгвістичний» вчимо з першого класу англійську та німецьку. Предмети подаються цікаво та захопливо. Діти з радістю відвідують школу! У Еколенді завдяки правильно відібраному персоналу панує взаєморозуміння і ідилія між учнем та вчителем, а це дуже важливо. Також, що є важливим це всебічний розвиток дітей, тут урок історії може бути проведений в музеї, урок англійської в ресторані, де учні роблять замовлення англійською. Регулярні екскурсії які входять у навчальний процес і які розвивають дітей у суспільному просторі. Писати про переваги можна багато, але потрібно прийти і спробувати, що ми і зробили)))
*Natalia*_
10 месяцев назад
10/ 10
Хочемо подякувати вчителям за терпіння, любов,опіку і за якісне навчання наших дітей!!! В Еколенді ми вже 5 років.Приймали участь в районній олімпіаді, це доказує,що в учнів цієї школи є високій рівень знань. Починаючи з садочку і до сьогодні, ми з ВЕЛИЧЕЗНИМ бажанням та ентузіазмом розпочинаємо навчальний рік і з "плачами" йдемо на канікули!!!!
Ольга
10 месяцев назад
10/ 10
Дуже дякую, за круту вечірку "Hip-hop party". Під час заходу мій син не тільки добре провів час, а й вивчив певні елементи даного виду танцю. Веселе та драйвове завершення тижня. Еколенд, Ви найкращі)))
Марія
10 месяцев назад
10/ 10
Дякуємо Еколенду за креативні і творчі майстер-класи.Донечка з радістю відвідала різноманітні заходи і завжди отримувала позитивні емоції та враження.
Реклама
Реклама
Львов , Плуговая улица, 12
Шевченковский район
Показать телефон
Статус частный
Форма обучения дневная
🗺 Где можно найти Школу?
Адрес Школы: Львов, Шевченковский район, Плуговая улица, 12
📞 Как связаться?
Телефоны для связи с Школой: +380 3222 49505
⭐️ Какой рейтинг Школы?
Средняя оценка Школы на сайте Uplearn: 9.7/10
📋 Где почитать отзывы о Школе?
58 отзывов о Школе вы можете посмотреть на сайте Uplearn - Читать
Реклама
Львов, Франковский район
8.9(178)
Средняя школа №17
Львов, Франковский район
9.4(39)
Гимназия при Львовском университете бизнеса и права
Львов, Сиховский район
9.2(50)
Начальная школа «Первоцвет»
Львов, Галицкий район
9.5(31)
Средняя школа-интернат №2
Львов, Шевченковский район
8.8(77)
Средняя школа №22 им. В. Стефаника
Вы владелец?
Реклама
Реклама
Преимущества Uplearn
Большой выбор
На Uplearn в разделе Школы уже 1 497 школ
Отзывы
Каждый отзыв имеет оценку для: Мат-тех базы, Преподавателя, Методики обучения, Результата обучения и Цены-качества. Все наши отзывы проверяются специалистом перед публикацией.
Поиск рядом с вами
Укажите ваш адрес, или нажмите на кнопку для автоопределения, и мы покажем вам ближайшие к вам учебные заведения и программы обучения.
ВУЗы
Колледжи
Курсы
Репетиторы
Школы
Детские сады