Гимназия «Академия»

Реклама
Іванна
5 месяцев назад
10/ 10
Ось і закінчились 4 роки молодшої школи. Дякуємо нашій першій вчительці, Лідії Іванівні, за працю, за відданість справі, за те, що привила дітям любов до навчання. В нашому класі навчатися модно та престижно. Діти з великою радістю готують проекти, дізнаються щось нове. Все це завдяки першій вчительці. Карантин став для всієї української освіти іспитом. Я спілкуюсь з іншими батьками, в інших школах. Всі скаржаться, що це був жах. Чого не скажеш про нас. Діти кожний день були в зум. Проходили матеріал з вчителем. Писали самостійні, словникові та математичні диктанти, освоювали новий матеріал. Це навчило дітей самостійності. Батьки не допомагали дітям. Все роз’яснювала та пояснювали наша вчителька. Дякуємо, Лідіє Іванівно. Також хочеться щиро подякувати завучу молодшої школи, Вікторії Анатоліївні! Завдяки Вам організація навчання в молодшій школі на вищому рівні.
Батьки 4-В
5 месяцев назад
10/ 10
Ми, батьки учнів 4-В класу (випуск 2020), щиро дякуємо адміністрацію гімназії «Академія» , всіх вчителів, працівників їдальні та медпрацівників за компетентність, відповідальність і доброзичливість. Особливо хочеться подякувати Світлані Миколаївні за професійну майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість та організацію навчального і виховного процесу в гімназії.Дорога наша перша вчителька, Ірино Кузьмівно! Щиро дякуємо Вам за вашу працю, за турботу про наших дітей, за Ваше розуміння і увагу, за Вашу доброту і ласку. Ви стали справжньою провідною зіркою для наших дітей. Дякую Вам за те, що змогли відкрити для них дорогу до підкорення вершин знань, за те, що Ваш безцінний досвід допоміг розкрити в кожній дитині її приховані таланти і можливості.Бажаємо усім Вам ніколи не хворіти і завжди залишатися такими чуйними.Успіхів Вам і щастя!
Дарья
5 месяцев назад
10/ 10
Закончили 7 класс. Хотим поблагодарить нашего классного руководителя Супличенко Анну Юрьевну и всю администрацию. Учиться на дистанционной форме было очень нелегко. Но все было организовано, все уроки вычитывались в разной форме, проводились тесты и контрольные, а встречи с классным руководителем в зуме особенно радовали. С 8 класса мы разойдемся по профильным классам. Уверенна, что наши достижения (второй год мы заканчиваем с похвальным листом) - это результат работы всего коллектива педагогов. Спасибо вам! О гимназии мы можем сказать только хорошее. Для нас важна дисциплина, поддержка и профессионалы. Тут мы все нашли!
Антон
5 месяцев назад
10/ 10
Добрый день! Спасибо огромнейшее нашей учительнице Лидии Ивановне за чудесные 4 года в школе, за ее безупречную работу, за профессионализм и выдержку. Спасибо за организацию дистанционного обучения, было не легко,но благодаря нашему классному руководителю мы прeодолели этот процесс с легкостью.
Катерина, мама 4-А
5 месяцев назад
10/ 10
Не завжди вдається висловити словами всі свої почуття. Сьогодні на душі у нас свято, позаду молодша школа, чотири неймовірні, щасливі, безтурботні роки. Та крапелька смутку розбавляє нашу радість, бо далі наші діти підуть вже без своєї першої вчительки.Шановна Лідія Іванівна, дякуємо Вам: за Ваше тепло і доброту, за знання, які Ви вклали в голови наших непосид і за ту щиру любов, з якою Ви пригріли наших дітей під своїм крилом. Ми безмежно вдячні Вам: за Ваше янгольське терпіння, з яким ви ставилися до витівок дітей. За Ваш неймовірний педагогічний талант, завдяки якому Ви змогли розбудити в дітях прагнення до наук. За Ваші правильні життєві цінності, які Ви прищепили нашим дітям!Ви перший наш учитель на століття, і Вас ми не забудемо ніколи!
Оксана
5 месяцев назад
10/ 10
Із задоволенням напишу відгук про нашу гімназію і нашу першу вчительку. Якщо Ви обираєте школу, уважно читайте те, що пишуть батьки- це не приватна школа, в якій домінує вседозволеність. Дитину навчають вчитися, розуміти, що, коли клас іде до театру, треба бути ввічливими і поважати інших глядачів. Якою б Ви хотіли бачити свою дитину, після 4-х років навчання у школі? Якщо самостійною, розуміючою, що потрібно навчатись, і готуватись до уроків якісно,- Вам до Гімназії. А особисто в нашому випадку- до вчителя з Великої літери- до Ільїної Лідії Іванівни. Велика подяка від нашої родини!
Реклама
Реклама
Статус государственный
Форма обучения дневная
🗺 Где можно найти Школу?
Адрес Школы: Киев, Святошинский район, Житомирская, улица Феодоры Пушиной, 4
📞 Как связаться?
Телефоны для связи с Школой: +380 44 450 0214
⭐️ Какой рейтинг Школы?
Средняя оценка Школы на сайте Uplearn: 9.0/10
📋 Где почитать отзывы о Школе?
565 отзывов о Школе вы можете посмотреть на сайте Uplearn - Читать
Реклама
Киев, Шевченковский район, Политехнический институт
10(36)
Дистанционная школа «Оптима»
Киев, Святошинский район
8.5(237)
Средняя школа №281
Киев, Подольский район, Сырец
8.7(36)
Международная школа «Меридиан»
Киев, Шевченковский район, Университет
8.1(94)
Средняя школа №279
Киев, микрорайон Дорогожичи, Дорогожичи
8.1(92)
Специализированная школа им. Е. Телиги №97 с углубленным изучением английского языка
Вы владелец?
Реклама
Реклама
Преимущества Uplearn
Большой выбор
На Uplearn в разделе Школы уже 1 497 школ
Отзывы
Каждый отзыв имеет оценку для: Мат-тех базы, Преподавателя, Методики обучения, Результата обучения и Цены-качества. Все наши отзывы проверяются специалистом перед публикацией.
Поиск рядом с вами
Укажите ваш адрес, или нажмите на кнопку для автоопределения, и мы покажем вам ближайшие к вам учебные заведения и программы обучения.
ВУЗы
Колледжи
Курсы
Репетиторы
Школы
Детские сады