Cредняя школа №56

Днепр Амур-Нижнеднепровский район
9.0 (108 отзывов)
Реклама
Алина
1 год назад
10/ 10
Какие замечательные праздники устроили на Новый год для наших детей! И Дед Мороз, и Снегурочка, конкурсы, веселые забавы - чудесно организованы! Молодцы!
Максим Олександрович
2 года назад
8.0/ 10
Дуже пізнавальна та цікава екскурсія на Хортицю дала можливість дітям заглибитися в історичні часи Запорізької Січі. Побачити на власні очі старовинні предмети побуту, зразки зброї, одягу. Познайомитися з традиціями та культурою запорізького козацтва. Родзинкою цієї екскурсії стала театралізована вистава за участю козаків, які показали моменти з життя січовиків з часів XVI - XVII сторіччя.
Світлана Анатоліївна
2 года назад
10/ 10
Я, доцент кафедри інформаційних технологій, кандидат економічних наук, працюю в сш№56 (корпус №2) вчителем інформатики. З першого дня мене вразила сімейна атмосфера у школі та комфортні класи. Директор школи та педагогічний колектив дуже тепло зустріли. В школі працюють грамотні і компетентні вчителі, на підтримку яких я завжди можу розраховувати. Учні школи – розумні і зацікавлені діти. Вдячна батькам за підтримку і небайдужість до шкільного життя.
Мама
2 года назад
10/ 10
Наша школа найкраща, і, як правило, ті, хто пише негативні відгуки, не дуже добре навчаються. Як кажуть, поганому танцюристу завжди щось заважає. Здоров'я і терпіння нашим вчителям. Ми поважаємо Вас.
Батьки 4 класу.
2 года назад
10/ 10
4 травня було свято відкриття нового футбольного поля.Нам говорили про поле , але ми не чекали побачити сучасне комфортабельне поле.У нас на Амурі не дуже багато місць . де діти можуть себе зайняти. Тому велике-велике спасибі за цей майданчик. Нв святі був учень школи Кошелєв Руслан , який зараз є гравцем " Динамо "Київ. Так цеж поля ще не було. А тепер , можливо , ще у якихось дітей здійсниться мрія. Дай Бог, щоб Михайло Семенович мав ще достатньо сил , щоб зробити наш Амур більш цивілізованим.
Учні 4 класу Решетило В,Казаченкова В.
2 года назад
10/ 10
У нас у школі тепер є спортивній майданчик..Відкрили футбольне поле з справжнім штучним покриттям.4 травня було свято відкриття майданчика. Так святково і гарно! А як дівчата танцювали1 А ще й футболісти наші виграли ! Велике спасибі депутату Гороховському М.С
Реклама
Реклама
Статус государственный
Форма обучения дневная
🗺 Где можно найти Школу?
Адрес Школы: Днепр, Амур-Нижнеднепровский район, улица Скрябина, 41
📞 Как связаться?
Телефоны для связи с Школой: +380 562 239 192; +380 56 716 4741
⭐️ Какой рейтинг Школы?
Средняя оценка Школы на сайте Uplearn: 9.0/10
📋 Где почитать отзывы о Школе?
108 отзывов о Школе вы можете посмотреть на сайте Uplearn - Читать
Реклама
Днепр, Шевченковский район
8.8(198)
Средняя школа №21
Днепр, Центральный район
8.6(200)
Средняя школа №2
Днепр, Соборный район
8.7(53)
Средняя школа №76
Днепр, Самарский район
8.6(54)
Средняя школа №24
Вы владелец?
Реклама
Реклама
Преимущества Uplearn
Большой выбор
На Uplearn в разделе Школы уже 1 497 школ
Отзывы
Каждый отзыв имеет оценку для: Мат-тех базы, Преподавателя, Методики обучения, Результата обучения и Цены-качества. Все наши отзывы проверяются специалистом перед публикацией.
Поиск рядом с вами
Укажите ваш адрес, или нажмите на кнопку для автоопределения, и мы покажем вам ближайшие к вам учебные заведения и программы обучения.
ВУЗы
Колледжи
Курсы
Репетиторы
Школы
Детские сады