Реклама
від тата
1 год назад
10/ 10
Сьогодні, зарахували до садочка. Швидко і безпроблемно, керівник все пояснила, розповіла про адаптацію, я задоволений. Дякую, бо від знайомих наслухався про жахи вступу до садочку. Ще раз дякую!
Батьки випускників
1 год назад
10/ 10
Ось пройшло останнє свято в садочку, час до школи. Я ніколи б не подумала, що діти будуть хотіти залишитись в садочку... Всі плакали, і навіть діти-і це говорить про багато...Висловлюємо щиру ПОДЯКУ КЕРІВНИЦТВУ і всім ПРАЦІВНИКАМ, ВИХОВАТЕЛЯМ. Найголовніше-це атмосфера і душа садочка, і тут вона є!!!!!!!!
Мама
1 год назад
10/ 10
Я дуже задоволена, що майже щотижня дітки показують театралізовані вистави, на які запрошуються всі дітки садочка. Дітки постійно, щось вчать і показують це іншим. Можна сказати "Діти для дітей". Дякую за роботу працівникам! Шкода, що вже до школи....
Батьки старшої групи
1 год назад
10/ 10
Сьогодні відбулася вистава, в якій актори - діти, "Вечора на хуторі..." - це щось неймовірне!!! І дітки всіх груп, і працівники сиділи зачаровані!!!! ДЯКУЄМО, що завдяки постійним театралізованим виставам в садку, наші діти навчилися достойно розмовляти, постійно знайомляться з класикою літератури... Сьогодні всі побували в ТЕАТРІ. Дякуємо! БРАВО!!! Діти - артисти - це здорово!!!Р.S: А ще кажуть, все погано в країні - все залежить від людей та бажання!!!!
Мама з молодшої групи
1 год назад
10/ 10
Щиро вітаю і дякую колективу не за роботу з нашими дітьми , а за любов ДО НАШИХ дітей!!! За Новорічне Свято, окремий уклін.
Мама
1 год назад
10/ 10
Не знаю, кому, що не так.... Да, майданчики не сучасні, але вони є - пофарбовані, з ігровим обладнанням, яке завтра не зламається... Батьки, ВИ не на те звертаєте увагу...Скажіть краще про ті заняття, що проходять з дітками, про свято осені, про сучасні таночки.... Не про красиву картинку необхідно дбати, а про наповнення Ваших дітей - добром, теплом і повагою. Дякую колективу за роботу!!!!
Реклама
Реклама
Статус государственный
🗺 Где можно найти Детский сад?
Адрес Детского сада: Киев, Голосеевский район, Площадь Льва Толстого, улица Семьи Праховых, 13
📞 Как связаться?
Телефоны для связи с Детским садом: +380 44 289 6438
⭐️ Какой рейтинг Детского сада?
Средняя оценка Детского сада на сайте Uplearn: 9.7/10
📋 Где почитать отзывы о Детском саде?
30 отзывов о Детском саде вы можете посмотреть на сайте Uplearn - Читать
Реклама
Киев, Днепровский район, Левобережная
9.2(143)
Детский сад «Країна Дитинства»
Киев, Оболонский район, Оболонь
9.5(39)
Детский сад «Країна Дитинства»
Киев, Оболонский район, Оболонь
9.8(26)
Детский сад «Clever Kids»
Киев, Печерский район, Выдубичи
9.0(115)
Детский сад «ЭрудитLandіЯ»
Киев, Голосеевский район, Васильковская
10(20)
Сад возможностей «СчастьеKids»
Киев, Оболонский район
10(17)
Детский сад «Країна Дитинства»
Вы владелец?
Реклама
Реклама
Преимущества Uplearn
Большой выбор
На Uplearn в разделе Детские сады уже 1 818 детских садов
Отзывы
Каждый отзыв имеет оценку для: Мат-тех базы, Преподавателя, Методики обучения, Результата обучения и Цены-качества. Все наши отзывы проверяются специалистом перед публикацией.
Поиск рядом с вами
Укажите ваш адрес, или нажмите на кнопку для автоопределения, и мы покажем вам ближайшие к вам учебные заведения и программы обучения.
ВУЗы
Колледжи
Курсы
Репетиторы
Школы
Детские сады