Полтавский кооперативный техникум

Полтава Шевченковский район
9.1 (633 отзыва)
Реклама
Oksana
5 месяцев назад
1.0/ 10
Не реклмендую. Можливо раніше він був і класним, але зараз повний відстані. За такі гроші можна знайти щось скаже. І так, що є ви отримаєте ≈ за 10к . Старий, розвалений, наполовину проданий коледж, жахливі викладачі, які незнають свого предмету ( є нормальні, але дуже мало) , вас постять в гуртожиток ПУЕТа, де вахта і комєнда будуть дивитися на вас як на кусок г**на, коштує вона на даный момент 750 грн. Те що вам будуть говорити на дні відкритих дверей, це брехня. Почуйте мене і не ведіться на цей розвод... За такі гроші можна знайти щось краще!
Universal
6 месяцев назад
1.0/ 10
Категорически не рекомендую!
Гость
7 месяцев назад
4.0/ 10
Коледж повний відстій.
Микола Ігорович
1 год назад
10/ 10
Навчаюся на 1 курсі! І все класно! Кому не подобається - повні дурні і жлоби! Рекомендую!
Батько студента
1 год назад
1.0/ 10
"Хороший" був випускний, прийшли раніше, з коледжу звисають бурульки по 2 м, в актовому залі справжній потоп всі черпають воду, студенти на вході палять, на всю округу лунає нецензурщина, в приміщенні холодно.Часто сварили сина , так як в розкладі 4 пари, а він вже в 12:00 вдома, він натомість скидає фото де видно 5-6 студентів у верхньому одязі, тепер розуміємо. Одне добре є хороші викладачі, але таких залишилось дуже мало, є й ті, що самі на відсутні на заняттях.
Лєра
1 год назад
10/ 10
Я навчалася на ВХП 4 роки, через тиждень у мене випускний. ПКК багато чого мені дав, відкрив нові двері. Я не просто сиділа весь час на парах, я брала участь в різних заходах, проходила практику в кращих ресторанах Полтави та на морі. Цього літа разом з іншими студентами від коледжу їздила в Болгарію, де нас чекають знову. Минулого року я отримувала стипендію мера міста, і за це я дякую викладачам, тому що навчатись було дійсно цікаво. Не зважаючи на всі зміни в коледжі, у мене склалось гарне враження. Мені сумно прощатися з групою, зі своїми кураторами, з цикловою комісією. Я дуже рада, що навчалася саме тут, тому рекомендую цей заклад кожному!
Реклама
Реклама
Полтава, улица Небесной Сотни, 9/17
Шевченковский район
Показать телефон
Статус государственный
Форма обучения дневная, заочная
🗺 Где можно найти Колледж?
Адрес Колледжа: Полтава, Шевченковский район, улица Небесной Сотни, 9/17
📞 Как связаться?
Телефоны для связи с Колледжем: +380 5322 72726
⭐️ Какой рейтинг Колледжа?
Средняя оценка Колледжа на сайте Uplearn: 9.1/10
📋 Где почитать отзывы о Колледже?
633 отзыва о Колледже вы можете посмотреть на сайте Uplearn - Читать
Реклама
Вы владелец?
Реклама
Реклама
Преимущества Uplearn
Большой выбор
На Uplearn в разделе Колледжи уже 1 510 колледжей
Отзывы
Каждый отзыв имеет оценку для: Мат-тех базы, Преподавателя, Методики обучения, Результата обучения и Цены-качества. Все наши отзывы проверяются специалистом перед публикацией.
Поиск рядом с вами
Укажите ваш адрес, или нажмите на кнопку для автоопределения, и мы покажем вам ближайшие к вам учебные заведения и программы обучения.
ВУЗы
Колледжи
Курсы
Репетиторы
Школы
Детские сады